GEMBIRD Držák TV WM-55ST-02, 32"-55" (30kg), otočný a náklopný
Umístěte obrazovku dokonale
Lehký a ovladatelný design
Jednoramenný celopohybový TV držák na stěnu
Podporuje většinu 32" - 55" LCD/LED TV
Kompatibilní s VESA, max. 400 mm x 400 mm
Vzdálenost od stěny 65 - 610 mm
Umožňuje otáčení až o 180 stup Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 8716309127394
Výrobca: Gembird
Popis
Umístěte obrazovku dokonale
Lehký a ovladatelný design
Umožňuje otáčení až o 180 stupňů a naklánění o 12 stupňů
Zahrnuje veškerý potřebný instalační materiál
Materiál: ocel
Velikost obrazovky: 32 - 55"
VESA: 100 x 100 - 400 x 400 mm
Náklon: -5/+8°
Nastavení úrovně: ±4°
Otočení: ±90°
Nosnost: 30 kg / 66 lbs
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár