Menu
  • UBNT Optický kábel, 6x single-mode, LC / LC, vonkajšie - 100 ft (30m)

    UBNT UFiber SM 100; Univerzálny optický kábel so šiestimi singlemode vláknami s dĺžkou 30 m zakončený LC konektormi na oboch stranách. Kvalitné optické vlákna 9/125 mikrometrov typu G.657.A2 sú flexibilné a ideálne pre vnútorné a vo ...

    Skladom

    66,79 €

    55,66 € bez DPH

  • DATACOM optický patchcord LC-LC 09/125 SM 1m duplex

    Optický patchcord DATACOM LCLC 09/125 SM 1m; Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: SM ...

    Skladom

    7,34 €

    6,12 € bez DPH

  • DATACOM optický patchcord ST-ST 09/125 SM 1m duplex

    Optický patchcord DATACOM STST 09/125 SM 1m; Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: SM ...

    Skladom

    6,24 €

    5,20 € bez DPH

  • DATACOM optický patchcord LC-SC 09/125 SM 1m duplex

    Optický patchcord DATACOM LCSC 09/125 SM 1m; Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: SM ...

    Skladom

    6,77 €

    5,64 € bez DPH

  • DATACOM optický patchcord LC-LC 09/125 SM 2m duplex

    Optický patchcord DATACOM LCLC 09/125 SM 2m; Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: SM ...

    Skladom

    7,87 €

    6,56 € bez DPH

  • Solarix Patch kábel 9/125 LCupc / LCupc SM OS 10m duplex SXPC-LC / LC-UPC-OS-10M-D

    Solarix 9/125 LCupc / LCupc SM OS 10 m; Optický patch kabel v duplexnom prevedení so singlemodovým vláknom 9/125 mikrometrov. Kábel je dĺžky 10 ma je zakončený konektormi LC / LC, brúsenie UPC / UPC. Slúži na prepojenie dvoch aktivníc ...

    Obvykle do 10-14 dní

    8,45 €

    7,04 € bez DPH

Parametre
Cena

Výrobca

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať