HP EliteBook Ultra G1i U5-226V 40TOPS/16GB/512GB/14" 2.8K 2880x1800 OLED 400Win 11 Pro/3y
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader) Lunar Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 8533 Čítajte viac
Skladom (7 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 0198990891224
Výrobca: HP
Popis
Paměť: 32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB (bez možnosti rozšíření)
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 NVMe TLC
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: Intel® Arc™ (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 35,6 cm (14,0")
Rozlišení: 2 560 × 1 600
400 nits (cd/m2), 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB
Low Blue Light
Obnovovací frekvence displeje - 48 až 120 Hz
Zvuk: Integrované čtyři stereofonní reproduktory
Poly Studio
Web kamera: Infračervená POLY 5MP kamera s krytkou
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE201 (2x2)
Bluetooth 5.4
WWAN modul HP R15 5G
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Rozšiřující sloty: Slot pro nano SIM kartu
Porty a konektory:
2× USB-C s Thunderbolt 4
- podpora DisplayPort 2.1
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
- podpora DisplayPort 1.4
- napájení notebooku
1× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice odolná proti polití bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C GaN