Barva: luna grey = šedá
MT-P/N: 83VA-001GCK
Záruka 2 roky kurýrem nebo carry-in Čítajte viac
Skladom (9 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 0199274947583
Výrobca: Lenovo
Popis
Název produktu: LENOVO LOQ ESSENTIAL
Modelová řada: Lenovo LOQ Essential 15ARP11
Typ / určení: entry-level herní notebook s Ryzenem 7 170, RTX 5060 8GB (65W), 16GB DDR5-4800, 512GB SSD a Windows 11 Home, zaměřený na FHD 144Hz hraní za rozumnou cenu.
Bundle: ne
Part Number: 83VA001GCK
Machine Type: 83VA
Použité materiály: Plastové PC-ABS šasi
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: ---
Chipset: AMD System-On-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 7 170 (8-Cores / 16-Threads, 3.2 až 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 65W, 572 AI TOPS, DLSS 4, DirectX® 12 Ultimate
Operační paměť: 16GB (1x 16GB) SoDIMM DDR5-4800; 2x SoDIMM slot / 1x volný, 16GB max. (testovaných)
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, antireflexní 16:9, 1000 : 1, 100% sRGB, až 144Hz, 4x 85°pozorovací úhly, 88,07% AAR, AMD FreeSync™
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 kodek, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované s Nahimic Audio, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 69x104mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO, bílé podsvícení
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: porty na zadní straně
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: 100/1000M on-board ethernet (via RJ-45), Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-C® (USB 5Gbps) s funkcí USB PD 65-100W, 1x HDMI® 2.1 (až 8K/60Hz), 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45). 1x Slim tip konektor napájení
Dockování: ne (135W napájení)
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG murtaci
Napájení: 135W slim tip (3-pin) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 2,3 kg
Rozměry: 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 6/26, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Krátký skript:
* LOQ Essential 15 s Ryzenem 7 a RTX 5060 – 15,6" FHD 144Hz, 16GB RAM, 512GB SSD a Windows 11 Home, připravený rovnou k hraní i studiu.
Hlavní prodejní argumenty:
* Výkon: AMD Ryzen 7 170 (8C / 16T, až 4,75 GHz, 4MB L2 / 16MB L3) + NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, 65W, Boost 2497 MHz, 572 AI TOPS – solidní kombinace pro FHD hraní a AI funkce, s nižším TGP pro lepší provozní vlastnosti.
* Displej: 15,6" FHD (1920×1080) IPS, 300 nitů, matný, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync, 88,07% AAR – pěkný základní herní panel pro FHD.
* Šasi a baterie: plast PC-ABS (top/bottom), Luna Grey, 361,26 × 255,6 × 22,9–24,8 mm, od 2,3 kg, 60Wh baterie, Slim Tip 135W adaptér.
* Vstupy a multimédia: bílá podsvícená CZ/SK klávesnice, Mylar touchpad 69 × 104 mm, stereo 2×2W repro s Nahimic, 2× mikrofon, HD 720p kamera s e-shutterem.
* Porty a konektivita: Wi-Fi 6 2×2 + BT 5.2, RJ-45 1GbE, 2× USB-A 5Gb/s, 1× USB-C 5Gb/s s PD 65–100W (podpora Lenovo 140W protokolu se speciálním adaptérem), HDMI 2.1 (8K/60), combo jack.