Lanberg RACK CABINET 19" FREE-STANDING 24U/600X600 (FLAT PACK) WITH MESH DOOR LCD BLACK LANBERG V2
Typ skříně
Volně stojící
Velikost
19"
Výška (ICT)
24 U
Typ montáže
K vlastní montáži
Užitná hloubka
480 mm
Typ předních dveří
Perforované
Typ zadních dveří
Perforované
Typ dveří
Jednokřídlé
Míra perforace dveří
60 %
M Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: Z34974
Výrobca: Lanberg
Popis
Typ skříně
Volně stojící
Velikost
19"
Výška (ICT)
24 U
Typ montáže
K vlastní montáži
Užitná hloubka
480 mm
Typ předních dveří
Typ zadních dveří
Typ dveří
Jednokřídlé
Míra perforace dveří
60 %
Maximální úhel otevření předních dveří
180 °
Maximální statické zatížení
1200 kg
Počet pozic pro ventilátory
2
Počet vertikálních lišt
4
Termostat
Ano
LCD panel
Ano
Barva
Černá
RAL barva
RAL9004
Stupeň krytí
IP20
Tloušťka předních dveří
1,2 mm
Tloušťka zadních dveří
1,2 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1,5 mm
Tloušťka bočního panelu
1,2 mm
Tloušťka montážních lišt
2 mm
Tloušťka rámu
1,5 mm
Tloušťka ostatních plechových prvků
1,3 mm
Hloubka
600 mm
Šířka
600 mm
Výška
1320 mm
Výška bez koleček
1217 mm
Hmotnost
69 kg
Normy
ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/část 1, DIN 41494/část 7, ETSI, IEC 297-2:1982
Detaily uzemnění
Zadní dveře, rám, přední dveře
Součást balení
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár