TP-Link
796 produktov
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link TL-SG116P Switch, 16xGLAN, PoE+, 120W
(4895252500301)TP-Link TL-SG116P je výkonný PoE switch s 16 portami pre efektívne napájanie a prenos dát.
Skladom (4 ks)
121,68 €
98,92 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link EAP650 - AX3000 WIFI 6 prístupový bod Omada
Bezdrôtový prístupový bod s WiFi 6, rýchlosť až 2402 Mb/s na 5 GHz.
Skladom (5 ks)
105,66 €
85,90 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link EAP623-Outdoor HD - AX1800 Omada WiFi 6 Prístupový bod
EAP623-Outdoor HD AX1800 Prístupový bod Wi-Fi 6 s rýchlosťou až 1,8 Gb/s.
Skladom (3 ks)
192,33 €
156,37 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link LS105GP Switch 1x GLAN, 4x GLAN s PoE+, 65W
TP-Link LS105GP je gigabitový PoE switch s 5 LAN portami a celkovým PoE budgetom 65W.
Skladom (28 ks)
28,70 €
23,33 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-LINK Tapo C100 - IP kamera s WiFi, 2MP (1920x1080), ONVIF
Tapo C100 je kompaktná IP kamera s vysokým rozlíšením a nočným videním. Detekuje pohyb a zasiela notifikácie.
Skladom (1 ks)
24,65 €
20,04 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
Tapo H100 Chytrý IoT hub s vyzváněním
Pripojte všetky zariadenia Tapo pre plynulý dátový prenos.
Skladom (16 ks)
20,71 €
16,84 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer AX23 - AX1800 Wi-Fi 6 Router - OneMesh™
Wi-Fi 6 Dual-Band router TP-Link s vysokou rýchlosťou a pokrytím.
Skladom (31 ks)
52,52 €
42,70 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Deco M4 - AC1200 Wi-Fi mesh systém pre chytré domácnosti (2-pack)
AC1200 celokovový mesh Wi-Fi systém, Qualcomm CPU, rýchlosť 867Mbps na 5GHz a 300Mbps na 2.4GHz.
Skladom (7 ks)
99,92 €
81,24 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer MR600 - AC1200, 4G LTE Cat6 Wi-Fi modem a router - OneMesh™
(6935364089832)Bezdrôtový router Archer MR600 s integrovaným 4G/LTE modemom Cat6. Rýchlosť až 2x vyššia ako bežné 4G routery.
Skladom (21 ks)
149,60 €
121,63 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer C6 V3.2 - AC1200 Gigabit Wi-Fi Router, WPA3 - OneMesh™
TP-Link Archer C6U (V3.2) je dual-band router s Wi-Fi 5, ktorý ponúka rýchlosti až 300 MB/s (2,4GHz) a 867 MB/s (5GHz).
Skladom (10 ks)
33,46 €
27,20 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Deco E4 - AC1200 Wi-Fi mesh systém pre chytré domácnosti (2-pack)
AC1200 Wi-Fi mesh systém pre celú domácnosť. Eliminujte slabé signály a užívajte si stabilné pripojenie všade.
Skladom (23 ks)
77,03 €
62,62 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link CPE610 vonkajšia CPE anténa 5 GHz, 300 Mb/s, 23 dBi
Vonkajšia CPE anténa pre pásmo 5 GHz s rýchlosťou 300 Mb/s a ziskom 23 dBi.
Skladom (1 ks)
64,29 €
52,27 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer VR2100 - AC2100 Bezdrôtový VDSL/ADSL modem a router - OneMesh™
(6935364086909)Spoľahlivý modem-router s MU-MIMO a VDSL/ADSL, rýchlosť až 350 Mbps.
Skladom (5 ks)
92,67 €
75,34 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer T4E - AC1200 Wi-Fi PCI express adaptér, Beamforming
Jednoduchá inštalácia a vysokorýchlostný Wi-Fi prenos až 1200 Mb/s.
Skladom (2 ks)
24,94 €
20,27 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer AX72 Pro - Multi-Gig 2,5 Gbps AX5400 Wi-Fi 6 router
Archer AX72 Pro je výkonný Wi-Fi 6 Dual-Band router s rýchlosťou až 4 804 Mbps.
Skladom (4 ks)
149,60 €
121,63 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer C6U - AC1200, Wi-Fi Router - OneMesh™
Bezdrôtový gigabitový router Archer C6U s rýchlosťou AC1200 a technológiou OneMesh™.
Skladom (1 ks)
43,46 €
35,33 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Deco E4 - AC1200 Wi-Fi mesh systém pre chytré domácnosti (3-pack)
Zabezpečte silný Wi-Fi signál v každom rohu vášho domova s Deco E4.
Skladom (7 ks)
109,93 €
89,38 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link CPE605 - Venkovná klientská jednotka, 5GHz, 23dBi, 150Mbps
(6935364089887)Vysoký zisk 23 dBi a rýchlosť 150 Mbps pre stabilné vonkajšie pripojenie.
Skladom (2 ks)
50,03 €
40,68 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer AX53 - AX3000 Wi-Fi 6 Router, HomeShield, OneMesh™
Wi-Fi 6 Dual-Band router TP-Link s rýchlosťou až 2402 Mbps a 4 anténami.
Skladom (28 ks)
56,16 €
45,66 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer BE800 - BE19000 WiFi 7 router, 1x 10GWAN, 4x 2.5GLAN
WiFi router TP-Link Archer BE800 ponúka trojpásmové pripojenie s rýchlosťou až 19 Gbps.
Skladom (1 ks)
640,40 €
520,65 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer TX3000E - AX3000 Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0 PCI Express adaptér
Nezrovnateľná rýchlosť Wi-Fi 6 s prenosom až 2402 Mb/s (5 GHz) a 574 Mb/s (2,4 GHz).
Skladom (3 ks)
45,76 €
37,20 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer Air R5 - AX3000 Ultra tenký Wi-Fi 6 Router
Router TP-Link Archer Air R5 s Wi-Fi 6 a rýchlosťou až 2402 Mb/s pre kvalitné pripojenie.
Skladom (3 ks)
106,06 €
86,23 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer VX1800V - AX1800 Wi-Fi 6 VDSL/ADSL Modem a Router
Super VDSL s rýchlosťou až 350 Mbit/s a Wi-Fi 6 pre plynulé streamovanie.
Skladom (19 ks)
70,11 €
57 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Deco M4 - AC1200 Wi-Fi mesh systém pre chytré domácnosti (1-pack)
AC1200 Kompletný domáci sieťový Wi-Fi systém Deco M4, ktorý eliminuje slabé signály a poskytuje bezproblémové pokrytie.
Skladom (15 ks)
53,02 €
43,11 € bez DPH
-
Pridať k Obľúbeným
TP-Link Archer MR500 - AC1200 4G+ LTE Cat6 Wi-Fi modem a router
Využite výhody špičkovej 4G LTE siete s routerom Archer MR500, ktorý ponúka rýchlosti stahovania až 300 Mb/s.
Skladom (2 ks)
128,13 €
104,17 € bez DPH




