SONY SEL20F28 objektiv s bajonetem E, 20mm F2,8
SEL20F28 Objektiv s bajonetem E
Epické širokoúhlé záběry plné detailů
20mm širokoúhlý pevný objektiv se světelností F2,8 a bajonetem E
Detaily ostré bez ohledu na to, jak široký je záběr
Vezměte objektiv kamkoli díky kompaktnímu designu
Fotogra Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4905524923216
Výrobca: Sony foto-video
Popis
Fotografujte při nedostatečném světle díky vysoké světelnosti F2,8
Rozšiřte si obzory širokoúhlým objektivem - Dlouhé útesy, nekonečná pláž, to vše vměstnáte do záběru díky 20mm širokému úhlu (ekvivalentní 30 mm pro 35mm kinofilm)
Zabere jen minimum místa - Chystáte se na celodenní fotografickou výpravu? Buďte bez obav, tento 20mm krátký objektiv se vejde do každé malé kapsy ve vaší brašně s výbavou
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár