Nedis LBDE27ST64GD1 - Stmívatelná LED Retro Žárovka s Vláknem E27 | ST64 | 4,9 W | 470 lm, F
LED žárovka E27ST64 | 4.9 W | 470 lm | 2100 K | Stmívatelné | Extra teplá bílá | 1 kusůDekorativní LED žárovka ve tvaru ST64 s paticí E27, světelným tokem 470 lm a nízkou spotřebou energie 4,9 W nahrazuje tradiční 42 W žárovku. Tato energeticky ús Čítajte viac
Skladom (6 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 5412810400454
Výrobca: Nedis
Popis
LED žárovka E27
ST64 | 4.9 W | 470 lm | 2100 K | Stmívatelné | Extra teplá bílá | 1 kusů
Dekorativní LED žárovka ve tvaru ST64 s paticí E27, světelným tokem 470 lm a nízkou spotřebou energie 4,9 W nahrazuje tradiční 42 W žárovku. Tato energeticky úsporná LED žárovka vyzařuje extra teplé bílé světlo o barevné teplotě 2 100 K. Tuto žárovku lze ztlumit a navodit správnou atmosféru
Vlastnosti
• Dekorativní skleněná žárovka s krásnými LED vlákny. Upoutá pozornost!
• Šíří extra teplé bílé světlo o teplotě 2 100 K pro navození příjemné atmosféry
• Ztlumitelná: nastavitelná dle potřeb
• Nízká spotřeba energie: výhodné pro životní prostředí i vaši peněženku
• Velmi dlouhá životnost – více než 15 000 hodin
Obsah balení
Stmívatelná LED žárovka
Specifikace produktu
Vstupní napětí 220 - 240 V AC 50/60 Hz
Typ zdroje napájení Síťové napájení
Index podání barev (Ra) 80
Základna E27
Barevná konzistence (SDCM) ? 6
Technologie LED
Jmenovitá životnost žárovky 15000 h
Jmenovitý světelný tok 470 lm
Provedení Zlatá
Hmotnost 50 g
Tvar žárovky ST64
Typ balení Gift Box with Euro Lock
Úhel paprsku 320 °
Obsah rtuti 0 mg
Stmívatelné Ano
Zahřívací doba na 60% svítivosti Méně než 1 s
Materiál těla Sklo
Průměr žárovky 64 mm
Startovní čas Méně než 0,5 s
Silový faktor ? 0.5
Budicí proud 30 mA
Příkon 4.9 W
Maximální spotřeba energie 4.9 W
Barva světla Extra teplá bílá
Výška žárovky 142 mm
Počet spínacích cyklů 50000 Spínacích Cyklů
Energetická třída F
Spotřeba energie za 1 000 hodin 4.9 kWh
Počet žárovek v balení 1 kusů
Ekvivalent příkonu 42 W
Okolní teplota 40 - 60 °C
Lumen faktor 93.11 %
Barevná teplota 2100 K
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár