LANBERG RACK CABINET 19” WALL-MOUNT 12U/600X600 FOR SELF-ASSEMBLY WITH METAL DOOR BLACK   (FLAT PACK)
LANBERG RACK CABINET 19” WALL-MOUNT 12U/600X600 FOR SELF-ASSEMBLY WITH METAL DOOR BLACK (FLAT PACK) Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 5901969430172
Výrobca: Lanberg
Popis
Nástěnná jednodílná skříň Lanberg WF01-6612-00B je řešení určené pro rozšíření sítí, instalaci kabeláže a zařízení o velikosti 19” s max. 60 kg. nosnost. Lze jej použít v sítích, serverovnách, malých a středních firmách. Může také pracovat v systémech nízkého napětí, jako jsou sítě kabelové televize, poplašné systémy, systémy požární ochrany a systémy kontroly přístupu, CCTV a IP dohled. Vhodný design umožňuje jednoduchou, svépomocnou montáž. Skříň se vyznačuje stupněm krytí IP20, otevírací přední dvířka s možností otočení o 180° se zámkem, odnímatelné bočnice (zámky součástí dodávky). Skříň má na horním a spodním krytu panel pro vstup kabelů. Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli válcované za studena. Konstrukce skříně pro vlastní montáž je v plochém obalu, což usnadňuje přepravu. Balení navíc obsahuje další příslušenství pro držáky na kolejnice, klecové matice M6 a prázdné vstupní panely.
Funkce:
- Výrobce: Lanberg,
- Kód výrobce: WF01-6612-00B,
- Typ skříně: Držák na stěnu,
- Barva těla: Černá RAL9004,
- výška: 12U,
- Rozměry skříně (Š x H x V): 600x600x640 mm,
- Výška (horní panel - spodní panel): 633 mm,
- Výška (horní panel - základ včetně šroubů): 640 mm,
- Rozměry balení (Š x H x V): 62x64,5x22 cm,
- Vnitřní šířka rozteče mezi kolejnicemi: 450 mm,
- Šířka rozteče mezi otvory regálových kolejnic: 475 mm,
- Vnější šířka rozteče mezi kolejnicemi: 500 mm,
- Nosnost: max. 60 kg,
- Stupeň krytí: IP20,
- Typ dveří: Kovové přední dveře,
- Norma: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; ČÁST 1 A ČÁST 7, ETSI,
- Materiál: Vysoce kvalitní ocel válcovaná za studena, práškově lakovaná,
- Montážní sloty ventilátoru: Ano, 120 mm, 110 V nebo 230 V,
- Tloušťka dveří: 1,0 mm,
- Tloušťka plechu: vertikální montážní lišty - 1,50 mm; montážní profil - 1,50 mm; ostatní - 1,20 mm; horní a spodní a boční panel - 1,00 mm,
- Panel pro vstup kabelů: nahoře, dole,
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár