CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 1200VA/720W
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 4712856274905
Výrobca: CyberPower
Popis
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Technologie pro úsporu energie
Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
Automatická regulace napětí (AVR)
LCD stavový displej
High-speed Ethernet Data Transmission
USB připojovací port
Ochrana proti rázům a špičkám
Sériový komunikační port
Software PowerPanel® pro správu napájení
Specifikace
Fáze - Single Phase
Tvar - Tower (věž)
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Vstup
Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 ± 10%
Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 167 ~ 295
Vstupní frekvence ( Hz ) 50 ± 5
60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 5,2 A
Typ vstupního konektoru IEC C14
Délka napájecího kabelu 1.5 m
Výstup
Výkon 1200 VA
Výkon 720 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie 230 ± 10% Vac
Frekvence při napájení z baterie 50 ± 1% Hz
60 ± 1% Hz
Automatická regulace napětí (AVR) 1x zvýšení, 1x snížení
Ochrana proti přetížení - Jistič
Zásuvky - celkem 5
Typ zásuvky - 8 IEC zásuvek (počítačové zásuvky)
Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
Zásuvka - pouze s přepěťovou ochranou - 4
Typická doba přechodu 4 ms
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 12 min
Provozní doba při plné zátěži - 4 min
Typická doba dobíjení - 8 Hodin
Spuštění na baterii - Ano
Uživatelsky vyměnitelný - Ne
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Baterie: 2x 12V/7Ah
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana 450 Jouly
EMI a RFI filtr - Ano
Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
LCD panel - Ano
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - USB kabel x1
Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1 GB
Software pro správu napájení - PowerPanel® Personal (doporučeno)
Fyzické vlastnosti
Konstrukce skříně - Plast
Barva - Černá
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) - 100 x 281 x 355 mm
Hmotnost - 9,62 kg
Provozní podmínky
Provozní teplota 0 ~ 40 °C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%