CyberPower PFC SineWave LCD GP 1600VA/1000W
Skladom (12 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4711027798615
Výrobca: CyberPower
Popis
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Kompatibilní s aktivní PFC
Automatická regulace napětí (AVR)
LED indikátor stavu
Software PowerPanel pro správu napájení
Nabíjecí port(y) USB
Provedení Tower (věž)
Technologie pro úsporu energie
Výstup s čistým sinusovým průběhem
Barevný panel LCD
Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
Ochrana proti rázům a špičkám
Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
Všeobecné
Tvar - Tower (věž)
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Kompatibilní s aktivní PFC * Ano
Vstup
Jmenovité vstupní napětí ( Vac )
220
Rozmezí vstupního napětí - 169 ~ 271 Vac
Vstupní frekvence ( Hz )
50 ± 3
60 ± 3
Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
Jmenovitý vstupní proud - 10 A
Typ vstupního konektoru - IEC C14
Typ zástrčky odpojitelného kabelu - Schuko x 1
Délka napájecího kabelu - 1.83 m
Výstup
Výkon - 1600 VA
Výkon - 1000 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
Frekvence při napájení z baterie ( Hz )
50 ± 1%
60 ± 1%
Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení
Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu
Zásuvky - celkem 6
Typ zásuvky - Schuko x 6
Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou - 6
Typická doba přechodu - 8 ms (Max 12 ms při normální citlivosti)
Nabíjecí port(y) USB
USB-A x 1
USB-C x 1
Celkový výstupní výkon nabíjení USB - 5 V/ 4 A Max, max. 30 W
Nabíjecí výstup USB-A - 5 V/ 2.4 A Max
Nabíjecí výstup USB-C - 5 V/ 2.5 A Max
- 9 V/ 2 A Max
- 15 V/ 2 A Max
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 9.7 min
Provozní doba při plné zátěži - 2.6 min
Typická doba dobíjení - 8 hodin (Obnovení na 90 % po úplném vybití)
Uživatelsky vyměnitelný - Ano
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Výměnný bateriový blok - RBP0142
Počet výměnných bateriových bloků - 1 ks
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana - 405 Jouly
Ochrana sítě RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
Panel LCD - Ano
Typy LCD - Barevný LCD
Natáčecí displej LCD - 22°
LCD nastavení a ovládání - Nastavení alarmu, Vstup a výstup, Nastavení baterie, Události a záznamy
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Sériový port - Bezpotenciálový kontakt
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - USB kabel x1
Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
Software pro správu napájení - PowerPanel Business (doporučeno)
Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano, s doplňkovou RMCARD205
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) 100 x 280 x 355 mm
Hmotnost 11kg
Provozní podmínky
Provozní teplota 0 ~ 40°C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%
Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -15 ~ 45°C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%