Baseus Travel Charger GaN5 Pro Fast wall charger, C+C+U, QC, AFC, PD 65W with Type-C to Type-C (100W) 1m, White EU (CCGP120202)
Baseus Travel Charger GaN5 Pro Fast wall charger, C+C+U, QC, AFC, PD 65W with Type-C to Type-C (100W) 1m, White EU (CCGP120202) Čítajte viac
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 6932172617516
Výrobca: Baseus
Popis
Specification:
  • White colour
  • Power input: AC 120-240V / 1.5A ~50/60Hz
  • Power Out:
    • USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
    • USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
    • USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/3A
    • USB-C1 + USB-C2: 45W + 20W
    • USB-C1 + USB-A: 45W + 18W
    • USB-C1 + USB-A: 15W
    • USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 45W + 15W
  • Maximum power: 65W
  • Dimensions: 98x32x37mm
  • Weight: 121g
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár