Victron Energy meter VM-3P75CT, ethernet, VE.Can, 1F/3F
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
Množstevné zľavy
EAN: 8719076059462
Výrobca: VICTRON
Popis
Victron Energy meter VM-3P75CT
  • Meranie až 80 A na jednu fázu (dimenzované na 75 A)
  • Komunikácia Modbus/UDP cez Ethernet
  • Využíva metódu registrácie vektorov, kde sú vektory každej fázy (L1, L2 a L3) sčítané
Merač je v zariadení GX (ako je Cerbo GX alebo Ekrano GX) možné nakonfigurovať pre štyri rôzne role:
  • Ako sieťový merač a ako riadiaci vstup pre systém skladovania energie (ESS)
  • Na meranie výkonu fotovoltaického meniča
  • Na meranie výkonu generátora striedavého prúdu
  • Ako AC merač na meranie vyhradeného AC záťažového obvodu
Merač poskytuje dve možnosti pripojenia k GX zariadenia:
  • Káblové ethernetové pripojenie k miestnej sieti prostredníctvom vstavaného ethernetového portu
  • Káblové pripojenie VE.Can cez integrovaný port VE.Can priamo k zariadeniu GX
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Rozsah vstupného napätia LN: AC 85–265 V
Rozsah vstupného napätia LL: AC 150–460 V
Menovitý prúd: 75 A
Rozhranie: 2× VE.Can, 1× RJ-45
Stupeň krytia: IP20
Prevádzková teplota: -25 až +55 °C
Hmotnosť: 370 g
Rozmery: 90 × 71 × 59 mm
Merače používajú odlišný spôsob výpočtu celkovej spotrebovanej a dodanej energie:
Parametre
Značka
Výrobca:  VICTRON
Upresnenie typu:  Prepäťová ochrana
Technické detaily
Prevádzková teplota max. (°C):  55
Prevádzková teplota min. (°C):  -25
Vstupy a výstupy
Konektor:  VE.Can, RJ-45, svorkovnica
Napájanie
Frekvencia napätia (Hz):  50/60
Max. vstupný prúd (A):  75
Vstupné napätie (V):  85 - 265 (AC)
Vstupné napätie (V):  150 - 460 (AC)
Záruka
Dĺžka záruky IČO (mesiace):  60
Dĺžka záruky (mesiace):  60
Fyzické vlastnosti
Hmotnosť (kg):  0.37
Rozmery:  90 × 71 × 59 mm