MISURA 24" LED P23GW24DFI01/ VA/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 4ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ DP/ USB-C/ REPRO/ VESA 100x100/ černý
MISURA P23GW24DFI01; LED monitor s úhlopříčkou 24" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 3000 : 1 , jas 250 cd/m 2 a dobu odezvy 4 ms . Použitá techn... Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 8594205911008
Výrobca: MISURA
Popis
MISURA P23GW24DFI01
LED monitor s úhlopříčkou 24" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 3000 : 1, jas 250 cd/m2 a dobu odezvy 4 ms. Použitá technologie VA nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. K dispozici je jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 15 W. Díky podpoře technologie AMD FreeSync poskytuje monitor plynulý a ostrý obraz. Monitor disponuje VESA uchycením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 4 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár