MISURA 24" LED P23MM24DFA01/ prohnutý/ VA/ 1920x1080 (FHD)/ 4000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ REPRO/ VESA 75x75/ černý
MISURA P23MM24DFA01; Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 23,8" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 4000 : 1 , jas 300 cd/m 2 a dobu odezvy 1 ms... Čítajte viac
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 8594205911015
Výrobca: MISURA
Popis
MISURA P23MM24DFA01
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 23,8" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 4000 : 1, jas 300 cd/m2 a dobu odezvy 1 ms. Použitá technologie VA nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 200 Hz a technologii FreeSync a G-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor disponuje VESA uchycením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 4000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár