Victron MultiPlus-II hybridní měnič 24V/5000VA/120A-50A
Menič napätia, hybridný, nabíjačka, 24V, 5000VA, čistá sínusovka, 120A-50A, modrý Čítajte viac
Obvykle do 7-10 dní
Najskorší možný dátum doručenia: Streda 27.5.2026
quatro kalkulačka
Množstevné zľavy
EAN: 8719076052913
Výrobca: VICTRON
Popis
Victron MultiPlus-II 24V/5000VA/120A-50A
MultiPlus plus + funkcia ESS (Energy Storage System)
ESS (Energy Storage System): Systémy pre skladovanie energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Štyri fázy nabíjania adaptívnou nabíjačkou s dvoma výstupmi pre nabíjanie batérie
Hlavný DC výstup poskytuje výkonné plnohodnotné nabíjanie akumulátorov prostredníctvom systému "adaptívneho nabíjania". II môže nabíjať aj druhú batériu pomocou nezávislého výstupu dobíjania určeného napr. pre štartovacie batérie generátora s maximálnym nabíjacím prúdom 4 A. MultiPlus-II je určený na nabíjanie všetkých typov olovených, alkalických i lítiových batérií.
<object style="aspect-ratio: 1920/1080;" width="600" data="https://www.youtube.com/embed/nU5yUY6VhIU"></object>
Prakticky neobmedzený výkon vďaka paralelnej prevádzke
Až 6 jednotiek MultiPlus-II môže pracovať paralelne na dosiahnutie vyššieho výkonu.
Trojfázová prevádzka
Tri jednotky rovnakého typu môžu byť nakonfigurované pre trojfázovú prevádzku s fázovým posunom. Ale to nie je všetko, až 6 paralelne radených jednotiek môže tvoriť jednu fázu. Trojfázový systém tak môže pozostávať až z 18 jednotiek so súhrnným trvalým výstupným výkonom 43,2 kW (54 kVA) a nabíjacím výkonom 630 A.
Unikátne vlastnosti funkcie PowerControl a PowerAssist
Solárna energia
Konfigurácia systému
- Pre uvedený softvér budete potrebovať PC komunikačné rozhranie MK3-USB.
Vzdialený monitoring a konfigurácia systémov
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Menič
Vstupné napätie: DC 19–33 V
Výkon (pri 25 °C): 5000 VA / 4000 W
Výstupné napätie: AC 230 V (50/60 Hz)
Prenosová kapacita: 50 A
Hmotnosť: 30 kg
Rozmery: 607 × 330 × 149 mm
Nabíjačka
Vstupné napätie: AC 187–265 V (45–65 Hz)
Výstupné napätie (absorpčné/udržovacie/skladovacie): DC 28,8 / 27,6 / 26,4 V
Nabíjací prúd batérie (max.): 120 A
Najčastejšie prevádzkové režimy (48 V variant):
Parametre
Značka
Upresnenie typu:  Menič napätia 1
Výrobca:  VICTRON
Technické detaily
Prevádzková teplota max. (°C):  65
Prevádzková teplota min. (°C):  -40
Tvar výstupného napätia:  sinus
Napájanie
Frekvencia napätia (Hz):  50/60
Počet fáz:  jednofázový
Vstupné napätie (V):  19 - 33 (DC)
Výstupné napätie (V):  230 (AC)
Výstupný výkon (W):  4000
Záruka
Dĺžka záruky (mesiace):  60
Dĺžka záruky IČO (mesiace):  60
Fyzické vlastnosti
Hĺbka (mm):  149
Hmotnosť (kg):  30
Rozmery:  607 × 330 × 149 mm