AXAGON ACU-QC18W, Nabíječka do sítě 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, bílá
USB nabíječka do sítě AXAGON ACU-QC18W je určena pro nabíjení mobilních zařízení. Díky maximálnímu výkonu 18W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zaříze Čítajte viac
Skladom (5 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 8595247908346
Výrobca: Axagon
Popis
USB nabíječka do sítě AXAGON ACU-QC18W je určena pro nabíjení mobilních zařízení. Díky maximálnímu výkonu 18W dokáže nabíječka dobíjet telefony, tablety a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí standardní USB-A konektor.
Nabíječka je vybavena výstupem Quick Charge 3.0 USB typu A, což umožňuje rychlé nabíjení smartphonů a tabletů výkonem až 18W. Adaptér je také kompatibilní s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Motorola a dalších.
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 0.4A / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů
• dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstup:
• USB-A port QC (telefony) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple 2.4A
Maximální výkon:
• maximální výkon 18W
• maximální proud 3A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjení max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• QC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti proudovému přetížení.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti přepětí na výstupu.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti přehřátí adaptéru.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti zkratu na výstupu.
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 79 x 42 x 27 mm včetně vidlice,
• hmotnost: 47 g,
• materiál: nehořlavý plast.
Balení obsahuje:
• bílá nabíječka do sítě,
• baleno v kartonové krabičce s otvorem pro zavěšení.
konektor EURO vidlice dvoukolíková
kompatibilita AC 100V-240V / 0.4A / 50-60 Hz
výstupní výkon 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (QC)
konektor USB typu A samice
Podporované vlastnosti
Smart charging 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A), Apple 2.4A (iPad)
Qualcomm Quick Charge 2.0 ano
Qualcomm Quick Charge 3.0 ano
Samsung Adaptive Fast Charging ano
Huawei Fast Charge Protocol ano
ochrana proti přetížení ano
ochrana před zkratem ano
ochrana proti napěťovým špičkám ano
ochrana proti přehřátí ano
Další vlastnosti
rozměry 79 x 42 x 27 mm
hmotnost 47 g
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár