DAHUA 27" LED LM27-P301A/ IPS panel/ 2560x1440 (QHD)/ 1200:1/ 5ms/ 350 cd/m2/ HDMI/ DP/ USB-C/ PIVOT/ VESA 75x75/ černý
Dahua LM27-P301A; LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1 , jasem 350 cd/m 2... Čítajte viac
Skladom (5 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 6923172580283
Výrobca: DAHUA Consumer
Popis
Dahua LM27-P301A
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 350 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm. K dispozici je také univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. Potěší výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C (podpora napájení až 65 W), 1× audio výstup
Barva: černá
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár