CHIEFTEC zdroj GPS-600A8 600W, 12cm fan, akt.PFC, el.šňůra
CHIEFTEC GPS600A8; Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80%. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 600 W; Velikost ventilátoru: 1... Čítajte viac
Skladom (11 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 4710713239555
Výrobca: CHIEFTEC
Popis
CHIEFTEC GPS-600A8
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80%.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Účinnost: 80%
Rozměry: 140 x 150 x 87 mm
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár