Philips LCD 34B2U3600C 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA
Nová produktivita pracovních procesů
Skladom (30 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 8721038002409
Výrobca: Philips
Popis
Obraz/displej
Velikost panelu: 34" / 86,36 cm
Poměr stran: 21:9
typ LCD panelu: VA LCD
Typ podsvícení: Systém W-LED
Rozteč obrazových bodů: 0,23175 × 0,23175 mm
Optimální rozlišení: 3440 x 1440 při 60 Hz
Jas: 300 cd/m?
Barevnost displeje: 1,07B (10 bitů)
Barevný gamut (typicky): Oblast NTSC: 104 %, oblast sRGB: 120 %*
Kontrastní poměr (typický): 3500:1
SmartContrast: 50 000 000:1
Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
Úhel sledování: 178? (H) / 178? (V), @ C/R > 10
Vylepšení obrazu: SmartImage
Maximální rozlišení: 3440 x 1440 při 100 Hz (HDMI), 3440 x 1440 při 120 Hz (DP/USB-C)
Oblast sledování: 797,22 (H) x 333,72 (V) – při zakřivení 1500R*
Snímková frekvence: HDMI: 30–160 KHz (H) / 48–100 Hz (V), DP/USB-C: 30–190 kHz (H) / 48– 120 Hz (V)
Technologie sRGB
SoftBlue
Bez blikání
Hustota pixelů: 110 PPI
Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
EasyRead
Adaptive sync
EyeSafe
Možnosti připojení
Vstup signálu: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, data, napájení)
Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
RJ45: Ethernet LAN (10M/100M/1G)
Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
HBR3
Dodávání energie
Maximální dodávka energie: Až 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A,12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
Verze: USB PD verze 3.0
Pohodlí
Vestavěné reproduktory: 5 W x 2
Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Uživatel, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
Další výhody: Zámek Kensington, Háček ma sluchátka, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Ovládací software: funkce SmartControl
MultiView: 2x zařízení, Režim PIP/PBP
SmartKVM: Ano (USB-C/USB-B)*
Podstavec
Nastavení výšky: 180 mm
Otočný: +/- 180 stupeň
Sklopné provedení: -5/30 stupeň
Napájení
režim ECO: 20,2 W (typ.)
Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
Zapnuto: 28,19 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Značka energetické třídy: D
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H): 930 x 525 x 188 mm
Výrobek bez stojanu (mm): 807 x 369 x 107 mm
Výrobek se stojanem (max. výška): 807 x 575 x 287 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg): 15,35 kg
Výrobek se stojanem (kg): 10,401 kg
Výrobek bez stojanu (kg): 7,82 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
Relativní vlhkost: 20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
MTBF (demonstrováno): 70 000 hodin (bez podsvícení)
Udržitelnost
Životní prostředí a energie: EPEAT*, RoHS, Energy Star
Recyklované plasty: 85 %
Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Skříňka
Dokončení: Textura
Stojan: Černá
Přední rámeček: Černá
Zadní kryt: Černá
Obsah balení
Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, kabel USB-C na C, napájecí kabel
Monitor se stojanem
Uživatelská dokumentace
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár