Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250/Ultra 7 256V/16GB/1TB/14" FHD+/FPR/W11H/2Y NBD
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250
Intel Core Ultra 7 256V (12M Cache, up to 4.8 GHz)
16GB 8533MT/s LPDDR5X
1TB SSD PCIe M.2
14.0" FHD+ (1920x1200) Wide View AntiGlare Touch 300nits
Intel Arc
Fingerprint
4 Cell 64 WHr, integrated
65W Type-C Adapter
Powe Čítajte viac
Skladom (4 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 5397184990841
Výrobca: Dell
Popis
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250
16GB 8533MT/s LPDDR5X
1TB SSD PCIe M.2
Intel Arc
Fingerprint
4 Cell 64 WHr, integrated
65W Type-C Adapter
Power Cord
Intel BE201-7 Wireless + Bluetooth
McAfee LiveSafe 1Yr
Microsoft Office Trial
Backlit Keyboard
Win 11 Home
2Y Basic Onsite
Ice Blue
Ports
1 USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
1 USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port with DisplayPort™ 1.4 and Power Delivery
1 Thunderbolt™ 4 (40 Gbps) with DisplayPort™ 2.1 and Power Delivery
1 HDMI 2.1 port
1 Universal Audio jack
Dimensions & Weight
Height: 0.65 in. (16.39 mm)
Width: 12.36 in. (314.00 mm)
Depth: 8.90 in. (226.15 mm)