CyberPower PFC SineWave LCD GP 2000VA/1200W, 2U, Rack
Skladom (13 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4711027798189
Výrobca: CyberPower
Popis
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Kompatibilní s aktivní PFC
Automatická regulace napětí (AVR)
Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
Barevný panel LCD
USB připojovací port
Software PowerPanel pro správu napájení
Ochrana proti rázům a špičkám
Network Protection
Technologie pro úsporu energie
Výstup s čistým sinusovým průběhem
Ochrana proti přetížení
Baterie vyměnitelné za provozu
LED indikátor stavu
Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
EMI a RFI filtr
Short-depth Chassis Design
Všeobecné
Fáze - Jednofázové
Tvar - Rack
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
Vstup
Jmenovité vstupní napětí - 230 Vac
Rozmezí vstupního napětí - 169 ~ 271 Vac
Vstupní frekvence ( Hz )
60 ± 3
50 ± 3
Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
Jmenovitý vstupní proud - 10 A
Typ vstupního konektoru - IEC C14
Typ zástrčky odpojitelného kabelu - IEC C14 x 1
Délka napájecího kabelu - 1,8 m
Výstup
Výkon - 2000 VA
Výkon - 1200 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Čistá sinusová vlna
Frekvence při napájení z baterie ( Hz )
60 ± 1%
50 ± 1%
Účiník - 0.6
Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení
Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu, Jistič
Zásuvka(y) - celkem - 8
Typ zásuvky - IEC C13 x 8
Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou - 8
Zásuvka(y) - pouze s přepěťovou ochranou - 0
Zásuvka(y) - s rožířeným prostorem pro objemné zdroje - 0
Zásuvka(y) - pro kritická zařízení - 4
Outlet(s) - Non-critical Load (NCL) - 4
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 7,9 min
Provozní doba při plné zátěži - 1,3 min
Typická doba dobíjení - 8 hodin (Obnovení na 90 % po úplném vybití)
Uživatelsky vyměnitelný - Ano
Vyměnitelné za provozu - Ano
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Výměnný bateriový blok - RBP0188
Počet výměnných bateriových bloků - 1 ks
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana - 900 Jouly
EMI a RFI filtr - Ano
Ochrana sítě RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
Panel LCD - Ano
Typy LCD - Barevný LCD
LCD informační displej - Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Porucha a varování
LCD nastavení a ovládání - Nastavení alarmu, Vstup a výstup
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - Napájecí kabel x1, USB kabel x1
Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
Software pro správu napájení - PowerPanel Business (doporučeno)
Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano, s doplňkovou kartou RMCARD205
Fyzické vlastnosti
Konstrukce skříně - Plast
Barva - Černá
Úchytky pro montáž do racku - Ano
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) 433 x 86 x 274 mm
Hmotnost 12,96 kg
Přepravní rozměry
Rozměry (ŠxVxH) 523 x 162 x 374 mm
Hmotnost 14,26 kg
Provozní podmínky
Provozní teplota 0 ~ 40 °C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95 %
Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -15 ~ 45 °C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%