Philips LCD 27E2N1100L 27" VA/1920x1080@100Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/VESA
Tento monitor je nabitý funkcemi, které vám umožní pracovat s naprostou přesností. Díky rozlišení Full HD, obnovovací frekvenci 100 Hz a odezvě 1 ms MPRT vám tento monitor poskytne dokonale ostrý a detailní obraz.
Obraz / displej
Úhlopříčka: 27" / 68, Čítajte viac
Skladom (24 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 8721038000375
Výrobca: Philips
Popis
INFORMACE O DISPLEJI
Oblast sledování: 597,888 (H) × 336,312 (V) mm
Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
Jas: 250 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 4000:1
Rozteč obrazových bodů: 0,3114 × 0,3114 mm
Úhel sledování: 178° (H) / 178° (V); při kontrastním poměru >10
Snímková frekvence:
– VGA: 30–85 kHz (H) / 48–60 Hz (V)
– HDMI: 30–115 kHz (H) / 48–100 Hz (V)
Technologie sRGB: Ano
Vylepšení obrazu: SmartImage
Hustota pixelů: 81,59 PPI
Režim LowBlue: Ano
EasyRead: Ano
Adaptivní synchronizace: Ano
MPRT: 1 ms*
SmartContrast: Mega Infinity DCR
INFORMACE O KONEKTIVITĚ
Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, funkce Sync on Green
Podpora HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
Vstup signálu: VGA ×1, HDMI 1.4 ×1
DALŠÍ INFORMACE
Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto; Nabídka; Jas; Vstup; SmartImage
OSD jazyky:
Další výhody: Zámek Kensington, držák VESA (100 × 100 mm)
Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
STOJAN
Sklopné provedení: -5° / +20°
SPOTŘEBA ENERGIE
Provozní spotřeba: 17,6 W (typ.)
Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájení:
– Provoz: bílá
– Pohotovostní režim: bílá (blikající)
Napájení: Externí, střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Energetická třída: D
ROZMĚRY PRODUKTU
Se stojanem (max. výška): 614 × 457 × 200 mm
Bez stojanu: 614 × 363 × 32 mm
Balení: 690 × 420 × 126 mm
HMOTNOST
Se stojanem: 3,05 kg
Bez stojanu: 2,69 kg
S obalem: 5,20 kg
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Teplota (provozní): 0 až 40 °C
Teplota (skladovací): -20 až 60 °C
Relativní vlhkost: 20 % – 80 %
Nadmořská výška:
– Provoz: do 3 658 m
– Mimo provoz: do 12 192 m
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení)
UDRŽITELNOST
Životní prostředí a energie: RoHS
Recyklovatelnost obalu: 100 %
Specifické látky: Kryt bez PVC / BFR
INFORMACE O SKŘÍNI
Barva: Černá
Povrchová úprava: Texturovaná
SHODA A STANDARDY
Certifikace:
OBSAH BALENÍ
Kabely: HDMI kabel, napájecí kabel
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár