Planet POE-171A-95 Ultra PoE injektor 802.3bt do 95W, 1000Base-T, desktop
PLANET POE171A95; Jednoportový PoE injektor pre napájanie po Ethernetovom kábla podľa IEEE 802.3bt do príkonu až 95 W. Disponuje dvoma medenými rozhraniami 10M / 100M / 1G / 2,5G / 5GBASET RJ45 pre spracovanie ex ... Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 4711605283489
Výrobca: PLANET Technology
Popis
PLANET POE-171A-95
Jednoportový PoE injektor pre napájanie po Ethernetovom kábla podľa IEEE 802.3bt do príkonu až 95 W.
PoE-171A-95 prenáša dáta s napájaním 56 V DC cez krútené dvojlinky ako 95wattový PoE injektor a pripojený rozbočovač POE-172S oddelí digitálny dáta a napájanie do troch voliteľných výstupov (12 V / 19 V / 24 V DC) sa vzdialenosťou až 100 metrov.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Rozhranie: 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps: 1 x Data input, 1 x PoE (Data + Power) output
Celkový napájací výkon: do 95 W, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Zaťažiteľnosť portu: až 95 W
Napájanie: 52-56 V DC, max. 2,5 A
Prevádzková teplota: 0 až 50 ° C
Rozmery: 94 x 70,3 x 26,2 mm
Hmotnosť: 250 g
Ostatné download
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár