MHPower záložný zdroj MPU-800-12, UPS, 800W, čistý sinus, 12V
Hodnotenie
4.57/5 (14x)
MHPower MPU80012; Menič napätia 12 V / 230 V s funkciou UPS a výkonom 800 W. Pripojte akumulátor a máte k dispozícii kompletný záložný zdroj s automatickým prepnutím na záložné napájanie. Čítajte viac
Očakávané do 25 dní *
Najskorší možný dátum doručenia: Štvrtok 11.6.2026
EAN: 8594199730043
Výrobca: MHPower
Popis
MHPower MPU-800-12
Menič napätia 12 V / 230 V s funkciou UPS a výkonom 800 W. Pripojte akumulátor a máte k dispozícii kompletný záložný zdroj s automatickým prepnutím na záložné napájanie.
 Podporované baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Nepodporované baterie: Li-on, Li-Pol, LiFePO atd.
Vlastnosti:
    • Maximálny trvalý výkon 800 W
    • Integrovaný nabíječ 10 A max
    • Robustné celokovové prevedenie
    • Káble na pripojenie externého akumulátora 0,8 m
    • Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externého akumulátora
    • Pro 12 V externí akumulátor 50-150 Ah
    • Kompaktné rozmery
POZOR!
Záložný zdroj (UPS) funguje iba vtedy, keď je pripojený k externej batérii. Nemal by byť používaný bez pripojenia batérie. Po pripojení akumulátora, zapojte hlavný napájací kábel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemnením do siete. Na zadnej strane zdroja pripojíte zariadenie, ktoré chcete, aby fungovalo pri výpadku napájania. Postupujte podľa nasledujúceho poradia: pripojte batériu, pripojte hlavné napájanie a potom pripojte spotrebič (zariadenie) k záložnému zdroju (UPS). Pre zapnutie alebo vypnutie AC záťaže (zásuvok pre spotrebič) stlačte a podržte tlačidlo napájania (ON/OFF) po dobu cca 2 sekúnd.
Príklady použitia a doby zálohovania (vek batérie do dvoch rokov):
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 100 W
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 6,5 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 12 hodín.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 15 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 200 W
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 3,25 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 6 hodín.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 7,5 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 300 W
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 2,15 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 4 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 5 hodín.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Výkon: 1000 VA / 800 W
Výstupné napätie: 230 V
Výstupy: 2 x Schuko
Rozmery: 350 x 210 x 145 mm
Hmotnosť: 7 kg
Recenzie 0
Hodnotenie produktu
4.57/5
11x 2x 0x 0x 1x
Žiadne recenzie
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár