Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Evo™ - Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V - NPU Intel® AI Boost up to 47 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 14" WQ2.8K 2880x1800 16:10 OLED Multi- Čítajte viac
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4711474583567
Výrobca: Acer
Popis
Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Evo™ - Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V - NPU Intel® AI Boost up to 47 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 14" WQ2.8K 2880x1800 16:10 OLED Multi-Touch Anti-Glare 120Hz DCI-P3 100%/Adobe100% 1,000,000:1 500nits Support HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe - Intel® Arc™ Graphics 140V - Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio - FHD IR USB TNR camera with 2Mic. and camera shutter - Backlight KB - Fingerprint on Power button - 2x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 15 or 20 V; 100 W - 1x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Corning® Gorilla® Glass Touchpad - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10 - Pearl White + Luxury Gold Full Magensium-Aluminium - 0,99 kg
Operační systém
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ Ultra 7
Model procesoru 256V
Rychlost procesoru 2,20 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 8
Výrobce NPU Intel®
Název NPU AI Boost
Výkon NPU 47 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Výrobce grafického řadiče ARC™ 140V GPU
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 35,6 cm (14")
Typ obrazovky OLED
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Eyesafe
Dotyková obrazovka Ano
Rozlišení obrazovky 2880 x 1800
Technologie prevence sekání Nízkoúrovňové modré světlo TUV Eyesafe
Standardní obnovovací frekvence 120 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 512 GB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11be
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.4 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ano
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 1
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu A 1
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Dotykový panel AI Lighting
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 21 Hodin
Energie baterie 65 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 100 W
Fyzické charakteristiky
Výška 9,30 mm
Šířka 313,7 mm
Hloubka 229,3 mm