CHIEFTEC MiniT Compact IX-03B-120W/ mini-ITX/ 120W zdroj/ černý
CHIEFTEC Compact IX03B120W; Černá počítačová skříň formátu Mini ITX. Skříň je dodávána se zdrojem s výkonem 120 W . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Provedení skříně: Mini ITX;... Čítajte viac
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 8592457185659
Výrobca: CHIEFTEC
Popis
CHIEFTEC Compact IX-03B-120W
Černá počítačová skříň formátu Mini ITX. Skříň je dodávána se zdrojem s výkonem 120 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Mini ITX
Interní pozice: 2 x 2,5"
Kompatibilita základní desky: Mini ITX
Zdroj: 120 W
Rozměry: 220 x 197 x 63 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Barva: černá
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár