Menu
UBNT Multi-Mode optický modul SFP +, 10Gbit, sada 2 kusov

UBNT Multi-Mode optický modul SFP +, 10Gbit, sada 2 kusov

UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks; Originálne Ubiquiti MiniGBIC moduly pre multimode vlákna umožňujú prenos až 10 Gbit / s. Ideálne pre optické spojky do vzdialenosti 300 m. Najväčšou výhodou komunikácie po optickom ka ... Čítajte viac

Skladom (4 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Štvrtok 20.6.2024

43,86 €

36,55 € bez DPH

Popis
UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks

Originálne Ubiquiti MiniGBIC moduly pre multi-mode vlákna umožňujú prenos až 10 Gbit / s. Ideálne pre optické spojky do vzdialenosti 300 m.



Najväčšou výhodou komunikácie po optickom kábli je odolnosť proti elektromagnetickým interferenciám a kvalitný vysokorýchlostný prenos dát na dlhšie vzdialenosti než káblové pripojenie. Vlnová dĺžka pre príjem signálu (Tx) a vysielanie (Rx) je 850 nm. Modul je určený pre LC / UPC konektory. 





ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE



Formát: SFP +


Rýchlosť: 10 Gbps


Typ: multi mode

< br />

Vzdialenosť: max. 300 m


Vlnová dĺžka: TX: 850 nm, RX: 850 nm < / p>

Konektor: 2 x LC, brúsenie UPC

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

UBNT Multi-Mode optický modul SFP +, 10Gbit, sada 2 kusov
UBNT Multi-Mode optický modul SFP +, 10Gbit, sada 2 kusov

43,86 €

36,55 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku