LANBERG OTEVŘENÝ RACK 9U 19" 600X600-1100 NASTAVITELNÝ ČERNÝ
Technická specifikace:
Typ skříně
Otevřený stojan
Velikost
19"
Výška ICT
9 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Rozsah montážní hloubky
576.4 - 1033.6 mm
Maximální statické zatížení
600 kg
Počet svislých kolejnic
4
Barva
Černá Čítajte viac
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 5901969446937
Výrobca: Lanberg
Popis
Technická specifikace:
Typ skříně
Otevřený stojan
Velikost
19"
Výška ICT
9 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Rozsah montážní hloubky
576.4 - 1033.6 mm
Maximální statické zatížení
600 kg
Počet svislých kolejnic
4
Barva
Černá
Barva RAL
RAL9004
Tloušťka montážních lišt
2 mm
Tloušťka rámu
2 mm
Ostatní prvky Tloušťka plechu
2 mm
Hloubka
657 mm
Šířka
600 mm
Výška
577 mm
Výška bez koleček
507 mm
Hmotnost
21 kg
Standardní
ANSI/EIA RS-310-D
Podrobnosti o uzemnění
Rám
Dodávané příslušenství
Kola s brzdou, Nohy, Uživatelská příručka, Šrouby M6
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár