LANBERG 19" RACKOVÁ SKŘÍŇ PRO MONTÁŽ NA STĚNU 12U/540X350 (PLOCHÉ BALENÍ) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ
Nová řada nástěnných skříní Lanberg WF03 je pokračováním předchozích řad WF01 a WF02 a nabízí závěsné 19" rackové skříně s mnohem menšími rozměry a hloubkou. Díky kompaktnímu formátu 540 × 350 × 635 mm jsou tyto jednotky ideální volbou nejen pro velké fir Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 5901969447545
Výrobca: Lanberg
Popis
Nová řada nástěnných skříní Lanberg WF03 je pokračováním předchozích řad WF01 a WF02 a nabízí závěsné 19" rackové skříně s mnohem menšími rozměry a hloubkou. Díky kompaktnímu formátu 540 × 350 × 635 mm jsou tyto jednotky ideální volbou nejen pro velké firmy, ale také pro malé a střední podniky a domácí uživatele - všude tam, kde je vyžadována slaboproudá (nízkonapěťová) instalace, například v místních sítích LAN nebo systémech CCTV. Modely WF03, které jsou k dispozici v 19" šířkách a výškách 4U, 6U, 9U a 12U a ve dvou barevných variantách (černá RAL9004 a šedá RAL7035), umožňují plnohodnotné uspořádání kabeláže a ochranu zařízení i v omezeném prostoru.
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
19"
Výška ICT
12 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
305 mm
Typy předních dveří
Temperované sklo
Typ dveří
Jednokřídlé
Maximální úhel otevření předních dveří
220 °
Maximální statické zatížení
60 kg
Počet slotů pro ventilátory
2
Počet svislých kolejnic
4
Barva
Černá
Barva RAL
RAL9004
Stupeň krytí
IP20
Tloušťka předních dveří
5 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1.2 mm
Tloušťka ostatních částí
1 mm
Hloubka
350 mm
Šířka
540 mm
Výška
635 mm
Hmotnost
13.8 kg
Standard
ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/ČÁST 1, DIN 41494/ČÁST 7, ETSI, IEC297-2:1982
Podrobnosti o uzemnění
Přední dveře, Spodní panel
Dodávané příslušenství
Montážní držák, Přední zámek, Uzemňovací kabel, Uživatelská příručka, Šrouby M6
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár