Nedis TVWM3050BK - Pevný Nástěnný Držák TV | 60-100" | Max. 75 kg | Vzdálenost od Stěny 30.5 mm
Nástěnný TV Držák Fixní 60-100 " | Maximální podporovaná hmotnost obrazovky: 75 kg | Minimální vzdálenost od stěny: 30.5 mm | Kov / Ocel | Černá
Skladom (5 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 5412810327713
Výrobca: Nedis
Popis
Nástěnný TV Držák Fixní
60-100 " | Maximální podporovaná hmotnost obrazovky: 75 kg | Minimální vzdálenost od stěny: 30.5 mm | Kov / Ocel | Černá
Specifikace produktu
Šířka 880 mm
Výška 523 mm
Hloubka 9 mm
Hmotnost 1880 g
Barva Černá
Materiál Ocel
Indikátor úrovně bublin Ano
Montáž Nástěnné
VESA rozhraní
200x200
400x200
400x400
600x400
300x300
800x400
Funkčnost Pevný
Minimální vzdálenost od stěny 9 mm
Maximální podporovaná hmotnost obrazovky 65 kg
Velikost obrazovky 37-70 "
Počet obrazovek 1 Obrazovky
Počet produktů v balení 1 kusů
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár