APC Back-UPS, 1050VA/600W, Floor/Wall Mount/ 230V/ 8x česká zásuvka/ USB Type A+C Port/ User Replaceable Battery
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 731304738282
Výrobca: APC
Popis
APC Back-UPS 1050 VA/600 W (BE1050G2-FR)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1050 VA / 600 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 8× zásuvka FR
Rozměry: 365 × 130 × 120 mm
Hmotnost: 4,6 kg
Baterie
Typ baterie: RBC17
Počet baterií: 1
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 9 Ah
Technologie baterie: Olověná (bezúdržbová)
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár