SEASONIC zdroj G12-GC-850 (V1.5) Gold / 850W / ATX / 120mm fan / 80PLUS Gold
Seasonic G12-GC-850 (V1.5) 850 W; Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Gold. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 850 W; Velikost ventilátoru: 120 mm; Certifikace: 80PLUS Gold; Napájecí konektory: 1× ... Čítajte viac
Skladom (7 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
EAN: 4711173878544
Výrobca: SEASONIC
Popis
Seasonic G12-GC-850 (V1.5) 850 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Gold.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 2× EPS 4+4pin, 3× PCIe 6+2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár