Phantom Gaming by Asrock monitor PGO32UFS 32" /OLED/3840x2160/240Hz/275cd/m2/0,03ms/DP/HDMI/USB-C/repro/VESA/wifi antena
Skladom (3 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4710483947872
Výrobca: ASROCK Displays
Popis
ASRock Phantom Gaming PGO32UFS – vstupte do hry s OLED displejem
barvy
OLED technologie
Technologie AMD FreeSync Premium Pro efektivně potlačuje trhání a sekání obrazovky, takže si veškerý multimediální obsah vychutnáte bez omezení. V rámci akčních a dobrodružných her, on-line stříleček apod. oceníte vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz a bleskovou dobu odezvy 0,03 ms, díky čemuž je vykreslování obrazu naprosto plynulé a přesné.
interoganá wi-fi anténa
chlazení zadní strana
dual display mode
ASRock Phantom Gaming PGO32UFS
Herní OLED monitor s úhlopříčkou 31,5" a 4K UHD rozlišením 3840 × 2160 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1 500 000 : 1, jas 275 cd/m2, dobu odezvy 0,03 ms a pokrytí 99% DCI-P3. Obnovovací frekvence 240 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium Pro a VESA DisplayHDR True Black 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou tři USB porty pro připojení periferií a jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Integrovaný KVM přepínač umožňuje ovládat dvě zařízení připojená k monitoru prostřednictvím jediné klávesnice a myši. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný podstavec a stereo reproduktory s celkovým výkonem 10 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a USB-C kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: WOLED
Úhlopříčka: 31,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160
Kontrastní poměr: 1 500 000 : 1
Doba odezvy: 0,03 ms
Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 3× USB 3.0, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár