Skladom (3 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 766907026061
Výrobca: VIEWSONIC
Popis
Digitální plátno, které drží krok s vašimi projekty – ViewSonic VP2776T-4K
Profesionální monitor ViewSonic VP2776T-4K, se kterým můžete svoji kreativitu pustit na špacír. Ultra jemné rozlišení 4K dokáže zachytit každý detail, který váš projekt potřebuje. Displej s úhlopříčkou 27" je prostorný a umožní zobrazení veškerého obsahu a komfortní pracovní postupy. IPS panel s pokrytím 98 % DCI-P3 a 100 % sRGB barevné palety ocení všichni umělci, kteří si zakládají na přesných a realistických barvách a jejich odstínech.
obrázek Thunderbolt obrázek
obrázek
Efektivním dokováním k lepším výsledkům
obrázek dokovací stanice
Precizně chráněný zrak
obrázek ochrana očí
ViewSonic VP2776T-4K
LED monitor s úhlopříčkou 27" a Ultra HD rozlišením 3840 × 2160 obrazových bodů. Disponuje kontrastním poměrem 2000 : 1, jasem 400 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a pokrytím 98 % DCI-P3 a 100 % sRGB barevné palety. Díky technologii IPS nabízí široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. K dispozici jsou tři porty USB 3.0, ethernetový RJ-45 port a dva porty Thunderbolt 4, z nichž jeden kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 100 W a druhý do 15 W. Ozvučení zajišťují integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot, která umožňuje otočení obrazovky o 90°.
Porty USB-A nejsou funkční, pokud není monitor propojen skrze USB-C s počítačem.
Součástí balení je HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4 a USB-C kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"