Victron MultiPlus-II hybridný menič 48V/3000VA/35A-32A
DOPRAVA ZDARMA
Hodnotenie
4.33/5 (3x)
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
Množstevné zľavy
EAN: 8719076047582
Výrobca: VICTRON
Popis
Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32
MultiPlus-II kombinuje funkcie MultiPlus a MultiGrid
Má všetky funkcie jednotky MultiPlus, a navyše s možnosťou pripojenia externého prúdového čidla pre funkcie PowerControl a PowerAssist s optimalizáciou vlastnej spotreby (max. 32 A).
ESS (Energy Storage System): Systémy pre skladovanie energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Štyri fázy nabíjania adaptívnou nabíjačkou s dvoma výstupmi na nabíjanie batérie
Hlavný DC výstup poskytuje výkonné plnohodnotné nabíjanie akumulátorov prostredníctvom systému "adaptívneho nabíjania". Softvér riadi trojstupňový automatický proces dobíjania tak, aby vyhovoval stavu batérie, a pridáva štvrtú fázu dobíjania - udržiavacie nabíjanie. MultiPlus-II môže nabíjať aj druhú batériu pomocou nezávislého výstupu dobíjania určeného napr. pre štartovacie batérie generátora s maximálnym nabíjacím prúdom 4 A. MultiPlus-II je určený na nabíjanie všetkých typov olovených, alkalických aj lítiových batérií.
Prakticky neobmedzený výkon vďaka paralelnej prevádzke
Až 6 jednotiek MultiPlus-II môže pracovať paralelne na dosiahnutie vyššieho výkonu.
Trojfázová prevádzka
Tri jednotky rovnakého typu môžu byť nakonfigurované pre trojfázovú prevádzku s fázovým posunom. Ale to nie je všetko, až 6 paralelne radených jednotiek môže tvoriť jednu fázu. Trojfázový systém tak môže pozostávať až z 18 jednotiek so súhrnným trvalým výstupným výkonom 43,2 kW (54 kVA) a nabíjacím výkonom 630 A.
Unikátne vlastnosti funkcie PowerControl a PowerAssist
Solárna energia
Konfigurácia systému
- Pre uvedený softvér budete potrebovať PC komunikačné rozhranie MK3-USB.
Vzdialený monitoring a konfigurácia systémov
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Menič
Vstupné napätie: DC 38-66 V
Výkon (pri 25 ° C): 3000 VA / 2400 W
Výstupné napätie: AC 230 V (50/60 Hz)
Prenosová kapacita: 32 A
Hmotnosť: 18 kg
Rozmery: 506 x 275 x 147 mm
Nabíjačka
Vstupné napätie: AC 187-265 V (45-65 Hz)
Výstupné napätie (absorpčné/udržiavacie/skladovacie): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Nabíjací prúd batérie (max.): 35 A
Najčastejšie prevádzkové režimy:
Doplnkové informácie
Kategória: Meniče hybridné, sieťové
Napätie batérie: 48V