Menu
DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LCSC 50/125 MM 1m; Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: MM ... Čítajte viac

Skladom (12 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 21.6.2024

6,72 €

5,60 € bez DPH

Popis

Optický patchcord DATACOM LC-SC 50/125 MM 1m

Optický patch cord slúži k prepojeniu pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom.

 

ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE

 

Typ optického vlákna : MM

 

Priemer optického vlákna: 50 mikrometrov

 

Konektor 1: LC

 

Konektor 2: SC

 

Dĺžka: 1 m

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex
DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

6,72 €

5,60 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať