Menu
TP-Link MC220L / Transceiver 1000TX / 1000FX v2 9V

TP-Link MC220L / Transceiver 1000TX / 1000FX v2 9V

TP-LINK MC220L; Media konvertor vďaka SFP slotu môže pracovať ako s multimode tak aj single mode MiniGBIC moduly. Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí ... Čítajte viac

Skladom (20 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 21.6.2024

18,20 €

15,17 € bez DPH

Popis

TP-Link MC220L

Media konvertor vďaka SFP slotu môže pracovať ako s multimode tak aj single mode MiniGBIC moduly .

Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou.

Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická metalicky sieť a nemožno použiť galvanického spojenia. 

Optické vlákna tiež veľmi dobre odolávajú rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vplyvom.


Media konvertor podporuje iba gigabit ethernet.
Rýchlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE


Protokol: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

 

Porty: 1 x 1Gbit SFP, 1x 1000 Mbit RJ45 (Auto MDI / MDIX)

 

Napájanie: externý adaptér

 

Rozmery: 94,5 x 73 x 27 mm

 

Hmotnosť: 500 g

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

TP-Link MC220L / Transceiver 1000TX / 1000FX v2 9V
TP-Link MC220L / Transceiver 1000TX / 1000FX v2 9V

18,20 €

15,17 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať