UBNT POE-24-24W-G - Gigabit PoE adapter 24V / 1A (24W), vrátane napájacieho kábla
UBNT POE2424WG; Pasívne PoE injektor (POE2424WG) slúži pre napájanie všetkých zariadení, ktoré v sebe majú zabudovaný PoE extraktor a podporujú napätie 24 V napr. Produkty MikroTik alebo Ubiquiti. PoE adaptér má ... Čítajte viac
Skladom (15 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Pondelok 18.5.2026 − Streda 20.5.2026
EAN: 810354023538
Výrobca: UBIQUITI
Popis
UBNT POE-24-24W-G
PoE injektor využíva napájací pary 4, 5 (+) a 7, 8 (-).
Súčasťou balenia je napájací kábel 230 V
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Rozhranie: 2 x RJ-45
Napájanie: 100 - 240 V AC
Rozmery: 88 x 57 x 33 mm
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár