CyberPower Professional Rackmount Series PRIII 2200VA/2200W,2U
Skladom (2 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4712856277586
Výrobca: CyberPower
Popis
Hlavní výhody
Spolehlivá kvalita napájení
Úspory nákladů na elektřinu
Funkce pro ochranu zařízení
Automatická regulace napětí (AVR)
Hodnoty na LCD v reálném čase
Hlavni novinky oproti předchozím řadám:
-učiník 1
-snadný upgrade FW přes USB nebo LAN kartu
-vyměna baterií bez nařadí a za provozu (hot-swap)
-vylepšená správa baterií
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Technologie pro úsporu energie
Kompatibilní s aktivní PFC
Výstup s čistým sinusovým průběhem
Night Mode Design
Tool-less Battery Replacement
Battery Management Technology
High Output Power Factor
Ochrana proti přetížení
Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
Hot-swappable Batteries
Ochrana proti rázům a špičkám
EMI a RFI filtr
LCD stavový displej
USB připojovací port
Sériový komunikační port
Port pro nouzové vypnutí (EPO)
Software PowerPanel® pro správu napájení
SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional)
Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
Specifikace
Všeobecná
Fáze - Jednofázové
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Splňuje podmínky Energy-Star - Ano
Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
Vstup
Podpora napájení z generátoru - Ano
Jmenovité vstupní napětí (Vac) - 220, 230, 240
Rozmezí vstupního napětí (Vac) -159 ~ 288
Nastavitelný rozsah napětí (Vac) - 151 ~ 302 Vac
Vstupní frekvence (Hz) - 50 ± 3, 60 ± 3
Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
Typ vstupního konektoru - IEC C20
Typ zástrčky odpojitelného kabelu- IEC C20
Délka napájecího kabelu - 2,4 m
Výstup
Výkon - 2200 VA
Výkon - 2200 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie (Vac) - 220 ± 5%, 230 ± 5%, 240 ± 5%
Frekvence při napájení z baterie (Hz) - 50 ± 1%, 60 ± 1%