SONY SEL35F18 objektiv s bajonetem E, 35 mm F1,8 OSS
SEL35F18 Objektiv s bajonetem E
Kompaktní a všestranný objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a velkou clonou
Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 35 mm, světelnou clonou F1,8 a optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot
Všestranný objektiv Čítajte viac
Skladom (1 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 4905524894912
Výrobca: Sony foto-video
Popis
Všestranný objektiv s pevným ohniskem a velkou clonou F1,8
Lehký a kompaktní – ideální druhý objektiv
Nový optický design zajistí ostrý obraz
Všestranný víceúčelový objektiv - Vyznačuje se ohniskovou vzdáleností 52,5 mm (ekv. 35 mm) a clonou F1,8, vhodný na momentky, portréty, noční záběry a podobně
Kompaktní a snadno přenosná - Lehký, dlouhý pouze asi 45 mm – ideální druhý objektiv na cesty
Recenzie 0
Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Pridať recenziu
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár