D-Link DGS-1100-24P v2 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch
Skladom (3 ks)
Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 15.5.2026 − Utorok 19.5.2026
quatro kalkulačka
EAN: 0790069467837
Výrobca: D-Link
Popis
D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Model DGS-1100-24Pv2 je osazen 24 metalickými porty 10/100/1000Base-T RJ-45, z nichž 12 portů podporuje napájení Power over Ethernet dle 802.3af a 802.3at (max. 30W/port). Celkový PoE výkon přepínače je 100W. DGS-1100-24Pv2 je v kovovém provedení o velikosti 1U a šířce 11" (28cm). Součástí dodávky jsou držáky pro instalaci do 19" rozvaděče. Provedení bez větráků zajišťuje tichý chod, switch lze umístit i přímo v kanceláři na stůl či poličku.