Menu
TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)

TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)

TP-LINK MC200CM; Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (Multimode) a 1x RJ45. Media konvertor MC200CM, ktorý bol navrhnutý podľa štandardov IEEE802.3ab 1000BaseT a IEEE802.3z 1000BaseSX, je urče ... Čítajte viac

Skladom (2 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Štvrtok 25.4.2024

32,50 €

27,08 € bez DPH

Popis

TP-Link MC200CM

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (Multi-mode) a 1x RJ45. 


Media konvertor MC200CM, ktorý bol navrhnutý podľa štandardov IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určený pre použitie s multirežimovým optickým káblom s konektorom typu SC .


Tiež podporuje špecifikáciu krátkovlnného lasera (SX) pri maximálnej rýchlosti preposielanie paketov. Využíva vlnovú dĺžku 850 nm u príjmu i odosielanie dát.


Media konvertor podporuje iba gigabit ethernet. Rýchlosti 10/100 Mbps nepodporuje.


ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE


Porty: 1x 1000 Mbps RJ-45, 1x 1000 Mbps SC / UPC

 

Súlad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u , IEEE 802.3x

 

Maximálna spotreba: 1,66 W

 

Rozmery: 94 , 5 x 73 x 27 mm

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)
TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet / Optika (multi-mode)

32,50 €

27,08 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať