Menu
MikroTik S-35 / 53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

MikroTik S-35 / 53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

MikroTik S3553LC20D; Šetrite počty použitých vlákien a využite technológiu WDM, ktorá umožňuje obojsmerný prenos dát cez jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps a to na vzdialenosť ... Čítajte viac

Skladom (6 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Utorok 4.6.2024

63,95 €

53,30 € bez DPH

Popis
MikroTik S-3553LC20D

Šetrite počty použitých vlákien a využite technológiu WDM, ktorá umožňuje obojsmerný prenos dát cez jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps a to na vzdialenosť až 20 km . Ideálne riešenie pre dlhé chrbticovej trasy.

Modul je priamo určený pre RouterBoard od MikroTik , viz. súvisiace produkty. Modul je napájaný priamo zo zariadenia. Pretože modul vysiela a prijíma na rozdielnych vlnových dĺžkach, je dodávaný v páre. MiniGBIC je vybavený držiakom pre jednoduché vysunutie z SFP slotu. Modul je určený pre 1x LC konektor.



ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE



formát: SFP


Rýchlosť: 1,25 Gbps


Typ: single mode


Vzdialenosť: max. 20 km


Vlnová dĺžka:

Tx: 1310 nm / Rx: 1550 nm (S-35LC20D)

Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm (S-53LC20D)


Konektor: LC, brúsenie UPC

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

MikroTik S-35 / 53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)
MikroTik S-35 / 53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

63,95 €

53,30 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku