Menu
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks; Originálne Ubiquiti MiniGBIC moduly pre singlemode vlákna sú ideálnym riešením pre zakončenie či vytvorenie optickej trasy. UFSM1GS umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1 Gbit / s. Ideálne pre ... Čítajte viac

Skladom (20 ks)

Najskorší možný dátum doručenia: Piatok 21.6.2024

26,12 €

21,77 € bez DPH

Popis
UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks

Originálne Ubiquiti MiniGBIC moduly pre single-mode vlákna sú ideálnym riešením pre zakončenie či vytvorenie optickej trasy. UF-SM-1G-S umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1 Gbit / s. Ideálny pre dlhé optické trasy do vzdialenosti 3 km.

Vlnová dĺžka pre príjem signálu (Tx) je u modrého module 1310 nm au žltého modulu 1550 nm. Vlnová dĺžka pre vysielanie (Rx) je u modro značeného modulu je 1550 nm a žltého modulu je 1310 nm.



Modul je určený pre LC / UPC konektory. 



Najväčšou výhodou komunikácie po optickom kábli je odolnosť proti elektromagnetickým interferenciám a kvalitný vysokorýchlostný prenos dát na dlhé vzdialenosti

Využitie je pre každé vnútorné a vonkajšie moderné siete. 





Ubiquiti optické moduly spĺňajú štandard SFP MSA (Multi-Source Agreement) .



ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE



Formát: SFP


Rýchlosť: 1,25 Gbps


Typ: singlemode


Vzdialenosť: max. 3 km


Tx / Rx: 1310 nm / 1550 nm


Konektor: < / b> 2 x LC

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

26,12 €

21,77 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Dell Partner

HAL3000

Pricemania.sk – Porovnanie cien

NajNákup

Heureka


! Aktuálne informácie !


Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Cookies

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy na GalaxyMarket
Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán (Google, Facebook). 
Na udelenie súhlasu so spracovaním kliknite „Prijať" alebo Upraviť".

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku